Späť do obchodu CLRR15950PTR

Colorino farby na tvár suché so štetcom – 5 farieb

€3,49
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Colorino suché farby na tvár predstavujú kreatívnu súpravu 5 farieb určenú na maľovanie na tvár. Vďaka priloženému aplikátoru s hubkou sa farby jednoducho nanášajú a dajú sa ľahko tónovať pre dosiahnutie požadovaného výsledku.

Parametre produktu

  • Značka: Colorino
  • Typ: suché farby na tvár
  • Počet farieb: 5
  • Príslušenstvo: aplikátor s hubkou (štetček)
  • Balenie: 1 ks
  • Hmotnosť: 5 kg

Použitie a aplikácia

Farby nanášajte na tvár pomocou priloženého aplikátora s hubkou. Pred použitím sa odporúča naniesť pleťový krém, ktorý uľahčuje následné odstraňovanie farieb z pokožky.

Často kladené otázky

Ako uľahčiť odstraňovanie farieb z tváre? Pred nanesením farieb aplikujte na pokožku pleťový krém, ktorý pomôže pri ich neskoršom zmývaní.

Ako sa farby nanášajú? Farby sa jednoducho nanášajú a tónujú pomocou priloženého aplikátora s hubkou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit

Posledné Videné