Späť do obchodu CLR97531_975317C

Akvarelový blok Clairefontaine Étival 300 g/m² – 15 listov

Skladom

Vybrať variant
€10,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok Clairefontaine Étival je študijný blok zo 100 % celulózy s gramážou 300 g/m², navrhnutý pre školy a domácich tvorcov. Vyniká praktickým dvojitým zrnom – jemným lisovaným za studena na jednej strane a hrubším na druhej, vďaka čomu si môžete vybrať ideálny povrch pre každú maľbu. Lepená väzba udržiava hárok počas práce napnutý, papier sa nekrúti a po zaschnutí sa dá jednoducho oddeliť bez trhania.

Parametre produktu

  • Značka: Clairefontaine
  • Produktový rad: Étival
  • Materiál: 100 % celulóza
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 15 listov
  • Povrch: dvojité zrno (jemné lisované za studena na jednej strane, hrubé na druhej)
  • Vlastnosti papiera: acid-free (bez kyselín), neutrálne pH, bez optických zjasňovačov, dobrá nasiakavosť
  • Väzba: lepený blok
  • Dostupné formáty: A5, A4
  • Určenie: študenti, školy, domáci tvorcovia

Využitie a techniky

Papier dobre znáša korekcie aj opakované nanášanie farieb. Je vhodný na akvarel, gvaš, akvarelové ceruzky aj mixed media techniky.

Často kladené otázky

Aké techniky môžem na tento papier použiť?
Papier je vhodný na akvarel, gvaš, akvarelové ceruzky a mixed media.

V čom je výhoda obojstranného zrna?
Jedna strana hárka má jemné zrno lisované za studena a druhá hrubšie zrno, čo vám umožňuje zvoliť si povrch podľa zvolenej techniky.

Bude sa papier pri maľovaní krútiť?
Vďaka zlepeným listom zostáva hárok počas maľovania napnutý a nekrúti sa; po uschnutí ho bez problémov oddelíte bez poškodenia.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné