Späť do obchodu CNSC400082844

Čierny skicár CANSON XL Dessin A5 - 150 g/m², 30 listov

Skladom
€6,89
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Skicár CANSON XL Dessin vo formáte A5 obsahuje 30 listov hlboko čierneho papiera s gramážou 150 g/m², ktorý je farbený priamo v hmote. Je navrhnutý pre výtvarníkov, študentov a kreatívcov, ktorí hľadajú obojstranne štruktúrovaný povrch s vysokým kontrastom pre suché a krycie médiá. Vďaka prefarbeniu v celej hrúbke zostávajú hrany papiera sýto čierne aj po orezaní.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: XL Dessin (čierny)
  • Formát: A5
  • Gramáž: 150 g/m²
  • Počet listov: 30 listov
  • Farba papiera: čierna (farbený v hmote)
  • Povrch: obojstranne štruktúrovaný
  • Väzba: špirálová
  • Hmotnosť: 0,138 kg

Využitie a techniky

Blok je určený predovšetkým na kresbu a suché či krycie techniky. Jeho štruktúra výborne zachytáva pigment svetlých médií, ako sú pastely, kriedy, biele alebo farebné ceruzky a krycie gélové perá. Hodí sa na výtvarné štúdie, prácu so svetlom a tieňom na tmavom podklade aj školskú výučbu.

Často kladené otázky

Aké médiá najlepšie vyniknú na tomto čiernom papieri?
Papier je ideálny pre suché a krycie techniky vrátane pastelov, kried, farebných ceruziek a bielych či metalických gélových pier.

Akú väzbu má tento skicár?
Skicár je vybavený praktickou špirálovou väzbou, ktorá umožňuje jednoduché otáčanie a pohodlnú prácu na jednotlivých listoch.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné