Späť do obchodu CARI429_I42928

Carioca trojhranná ceruzka Black, 12 ks


Vybrať variant
€3,49
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Carioca trojhranná ceruzka Black je praktická súprava grafitových ceruziek v škatuľke s tvrdosťou 2H. Vďaka svojej tvrdosti a ergonomickému tvaru je ideálna na presné technické kreslenie, jemné detaily, náčrty aj skicovanie. Balenie obsahuje 12 kusov ceruziek vhodných na každodennú tvorivú i technickú prácu.

Parametre produktu

  • Značka: Carioca
  • Model: Trojhranná ceruzka Black
  • Tvrdosť: 2H
  • Počet v balení: 12 ks
  • Balenie: Škatuľka
  • Hmotnosť: 0,06 kg

Využitie

Ceruzky sú určené na technické kreslenie, precízne detaily, náčrty a skicovanie.

Časté otázky

Akú tvrdosť majú ceruzky v tejto súprave? Ceruzky v balení majú tvrdosť 2H.

Koľko ceruziek obsahuje balenie? V praktickej škatuľke sa nachádza 12 kusov ceruziek.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné