Carioca plastelína, mix farieb


Vybrať variant
€3,89
€7,78 / kg
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Súprava plastelíny Carioca v mixe farieb predstavuje tvorivý materiál dodávaný v praktickom boxe. Je navrhnutá predovšetkým pre potreby škôl a výtvarných krúžkov, kde poskytuje spoľahlivý základ pre modelovanie.

Parametre produktu

  • Značka: Carioca
  • Typ produktu: plastelína
  • Farebnosť: mix farieb
  • Balenie: 1 ks (box)
  • Hmotnosť: 0,56 kg

Využitie a určenie

Vďaka baleniu v boxe je táto plastelína vhodná najmä pre skupinové tvorenie, školské triedy a detské výtvarné krúžky.

Často kladené otázky

Pre koho je táto plastelína určená? Balenie je špeciálne vhodné pre školy a výtvarné krúžky.

V akom balení sa plastelína dodáva? Plastelína je balená v praktickom boxe.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné