Späť do obchodu CARI43164

Carioca šesťhranné pastelky Metallic, 12 ks

€6,69
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Carioca šesťhranné pastelky Metallic predstavujú sadu 12 kusov farebných ceruziek v žiarivých a vysoko krycích odtieňoch s metalickým efektom. Vďaka prémiovej tuhe odolnej proti pádu a ergonomickému tvaru sú ideálne na každodenné kreslenie a tvorenie. Pastelky sa ľahko strúhajú a poskytujú spoľahlivý výkon pri každom ťahu.

Parametre produktu

  • Značka: Carioca
  • Typ: šesťhranné pastelky Metallic
  • Počet kusov v balení: 12 ks
  • Vlastnosti: vysoké krytie, žiarivé odtiene, odolnosť proti pádu, jednoduché strúhanie
  • Tvar: ergonomický, šesťhranný
  • Hmotnosť: 0,082 kg
  • Bezpečnostné upozornenie: nevhodné pre deti do 3 rokov

Použitie

Pastelky sú vhodné na každodenné kreslenie pre všetkých tvorcov okrem detí do 3 rokov.

Často kladené otázky

Sú pastelky odolné voči lámaniu pri páde? Áno, obsahujú prémiovú tuhu, ktorá je odolná proti pádu.

Dajú sa pastelky jednoducho orezať? Áno, pastelky sú navrhnuté tak, aby sa ľahko strúhali.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné