Späť do obchodu CNSC200001872

CANSON XL Mix Media blok 300 g A5 - 30 listov, špirálová väzba

Skladom
€7,09
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson XL Mix Media je špirálový skicár formátu A5 s gramážou 300 g/m², navrhnutý pre študentov, školy aj kreatívne dielne. Ponúka papier so stredne zrnitým povrchom a silnejším glejením, ktorý bez problémov zvláda kombináciu suchých i mokrých techník na jednom liste. Vďaka vysokej pevnosti umožňuje vrstvenie viacerých médií a zvládne prácu s akvarelom či tušom bez výrazného zvlnenia.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: XL Mix Media
  • Formát: A5
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 30
  • Väzba: špirálová väzba
  • Vlastnosti papiera: bez kyselín, bez optických zjasňovačov, certifikát FSC, dve strany (zrnitá a hladšia)
  • Hmotnosť: 0,198 kg

Využitie a techniky

Papier je vhodný na kresbu, akvarel, tuš, fixky, popisovače, koláže aj zmiešané techniky. Zrnitá strana lepšie drží pigment suchých techník, dobre sa gumuje a tieňuje, zatiaľ čo hladšia strana je ideálna na fixky a detailnú prácu.

Často kladené otázky

Zvládne papier aj mokré médiá bez zvlnenia? Vďaka silnejšiemu glejeniu a gramáži 300 g znesie zriedený akvarel aj tuš bez výrazného zvlnenia.

Aký je rozdiel medzi stranami listu? Jedna strana má zrnitejší povrch pre lepšie zachytenie pigmentu pri suchých médiách a druhá strana je hladšia, určená pre fixky a popisovače.

Je papier ekologicky certifikovaný? Áno, papier má FSC certifikát, je úplne bez kyselín a bez optických zjasňovačov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné