Späť do obchodu CNSC200787221

Skicár CANSON XL Croquis A5, 90 g/m², 60 listov, špirálová väzba vľavo

€6,69
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson XL Croquis je kresliaci papier určený pre študentov, školy aj začínajúcich výtvarníkov, ktorí sa venujú suchým technikám. Vďaka jemnému povrchu zaisťuje čistú líniu, dobre zachytáva grafit aj uhol a umožňuje plynulé tieňovanie. Blok s väčším počtom listov a špirálovou väzbou vľavo je rozmerovo stály a výborne poslúži na intenzívne každodenné kreslenie, štúdie i cvičenie.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Canson XL Dessin / Croquis
  • Formát: A5
  • Gramáž: 90 g/m²
  • Počet listov: 60
  • Väzba: Špirálová väzba vľavo
  • Vlastnosti papiera: Jemný povrch, rozmerovo stály, znesie gumovanie
  • Hmotnosť: 0,23 kg

Využitie a techniky

Papier je vhodný na kresbu ceruzkou, uhľom aj pastelom. Je ideálnou voľbou na školské vyučovanie, bežné štúdie, cvičenia i samostatnú každodennú tvorbu, pričom pevná väzba drží listy pohromade a uľahčuje archiváciu hotových prác.

Často kladené otázky

Pre aké výtvarné techniky je tento papier vhodný? Blok je určený na suché techniky, najmä na kresbu ceruzkou, uhľom a pastelom.

Zvláda papier opakované gumovanie? Áno, papier má jemný povrch, je rozmerovo stály a bez problémov znesie gumovanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné