Späť do obchodu CNSC200040_00040396

CANSON farebný papier Vivaldi 50 x 65 cm 240 g 125H


Vybrať variant
€135,00
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

CANSON Vivaldi je prémiový farebný kresliaci a kreatívny papier s gramážou 240 g/m², ktorý je farbený priamo v hmote. Vďaka tomu si zachováva rovnaký sýty odtieň po celej hrúbke aj na orezaných hranách a má hladký povrch z oboch strán. Je určený pre umelcov, dospelých tvorcov, grafických dizajnérov i na školské a záujmové vyučovanie.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Iris Vivaldi
  • Formát: 50 x 65 cm
  • Gramáž: 240 g/m²
  • Odtieň/Kód: 125H
  • Povrch: hladký z oboch strán
  • Vlastnosti: farbený v hmote, dobrá krycia schopnosť, rozmerovo stály, nepraská pri ohybe
  • Balenie: 1 ks

Využitie a techniky

Papier je vhodný na kresbu suchými technikami, koláže, vystrihovanie, dekorácie, skladanie, lepenie, grafický dizajn a tlač. Vďaka hladkej štruktúre sa naň ľahko píše fixkou aj perom.

Často kladené otázky

Zostane hrana papiera farebná aj po odstrihnutí? Áno, papier je farbený v hmote, takže odtieň prechádza celou jeho hrúbkou a hrany zostávajú zafarbené aj po orezaní.

Praská papier pri prehýbaní? Nie, pevná štruktúra papiera umožňuje bezproblémové skladanie a lepenie bez praskania v mieste ohybu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné