Späť do obchodu CNSC200807156

Canson Montval akvarelový blok CP 300 g/m² 12 listov 13,5 x 21 cm so špirálovou väzbou

Skladom
€8,59
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Montval je prémiový akvarelový papier vyrábaný na valcovom site (mould-made), určený pre študentov aj pokročilých akvarelistov. Je vyrobený zo 100 % celulózy bez obsahu kyselín a ponúka jemne zrnitý povrch typu cold press, ktorý znesie opakované lavírovanie, gumovanie aj vyškrabávanie. Vďaka vnútornému a povrchovému glejeniu zostávajú farby na povrchu a umožňujú dlhšiu prácu s vlhkou vrstvou.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Montval
  • Typ papiera: akvarelový papier mould-made (valcové sito)
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 12
  • Rozmery: 13,5 x 21 cm
  • Väzba: špirálová väzba
  • Štruktúra povrchu: jemne zrnitý (cold press / CP)
  • Materiál: 100 % celulóza, bez kyselín, bez optických zjasňovačov, s úpravou proti plesniam

Použitie a techniky

Papier je vhodný na akvarel, gvaš, tuš, akryl a kombinované mokré techniky. Využijú ho začiatočníci aj skúsení tvorcovia na štúdie aj dokončené umelecké diela.

Často kladené otázky

Ako papier reaguje na prácu s vodou a opravy? Vďaka glejeniu a gramáži 300 g/m² sa papier po navlhčení minimálne zvlní a jeho povrch bez problémov znesie lavírovanie, vyškrabávanie aj gumovanie.

Obsahuje papier optické zjasňovače alebo kyseliny? Papier je úplne bez kyselín aj bez optických zjasňovačov a navyše obsahuje úpravu proti plesniam pre dlhú stálosť maľby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné