Späť do obchodu CNSC200_361613

Canson Mi-Teintes papier na pastel A3 160 g 25 hárkov

Skladom

Vybrať variant
€21,50
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Mi-Teintes je prémiový farebný pastelový a kresliaci papier s vysokým podielom bavlny, určený pre umelcov, školy aj kreatívne dielne. Vyniká svojou obojstrannou štruktúrou – plástovou textúrou na zachytenie pigmentu a jemným zrnom na detailnú kresbu. Vďaka farbeniu v hmote, glejeniu želatínou a gramáži 160 g/m² ponúka vysokú mechanickú odolnosť aj archívnu stálosť.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Mi-Teintes
  • Formát: A3
  • Gramáž: 160 g/m²
  • Počet hárkov v balení: 25 ks
  • Materiál: Papier s vysokým podielom bavlny, glejený želatínou
  • Vlastnosti papiera: Farbený v hmote, bez kyselín, spĺňa normu ISO 9706 (archívna stálosť)
  • Textúra: Obojstranný (výraznejšia plástová / voštinová štruktúra a jemné zrno)

Využitie a techniky

Papier je vhodný na suchý a olejový pastel, uhoľ, rudku, kriedu, ceruzku či farbičky. Vďaka svojej pevnosti znesie aj ľahšie mokré médiá, ako je gvaš a lavírovaný tuš; hotovú kresbu odporúčame zafixovať fixatívom a ukladať naplocho.

Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi stranami papiera Canson Mi-Teintes?
Jedna strana má výraznejšiu plástovú textúru na zachytenie viacerých vrstiev pigmentu a ľahšie rozotieranie, zatiaľ čo druhá strana má jemné zrno vhodné na presné línie a detailnú kresbu.

Menia farby na tomto papieri časom svoj odtieň?
Nie, papier je bez kyselín, veľmi svetlostály a spĺňa archívnu normu ISO 9706, takže farby zostávajú dlhodobo stále.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné