Späť do obchodu CNSC200003210

Kresliaci papier v rolke Canson Kids 50 x 500 cm, 90 g

Skladom
€4,69
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Kids rolka 50 x 500 cm 90 g je detský kresliaci papier určený na tvorivé činnosti v domácnostiach, školách a škôlkach. Vďaka pevnému povrchu s gramážou 90 g/m² dobre zachytáva ťahy ceruzkou, farbičkami aj fixkami a zvládne aj maľovanie vodovými farbami s minimálnym prehýbaním. Tento formát v rolke je skvelou voľbou pre individuálne aj skupinové detské aktivity.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Canson Kids
  • Typ papiera: kresliaci papier v rolke
  • Rozmery: 50 x 500 cm
  • Gramáž: 90 g/m²
  • Hmotnosť balenia: 0,232 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Využitie a techniky

Papier je vhodný na bežnú detskú tvorbu s ceruzkami, farbičkami a fixkami, pričom znesie aj výraznejší tlak ceruzky a maľbu vodovými farbami. Uplatnenie nájde pri samostatnom tvorení detí doma aj pri spoločných projektoch v školách a škôlkach.

Často kladené otázky

Je tento papier vhodný na vodové farby? Áno, papier je dostatočne pevný, zvláda vodové farby a pri práci sa prehýba len minimálne.

Pre koho a do akého prostredia je papier určený? Je navrhnutý pre deti na kreatívne aktivity doma, v školách i materských školách.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné