Späť do obchodu CNS0048071_00040355

CANSON Iris Vivaldi farebný papier 50 x 65 cm, 240 g

Skladom

Vybrať variant
€26,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

CANSON Iris Vivaldi je prémiový farebný kresliaci a kreatívny papier s obojstranne hladkým povrchom a gramážou 240 g/m² vo formáte 50 x 65 cm. Vďaka farbeniu priamo v hmote si zachováva plný farebný odtieň v celej svojej štruktúre, takže jeho hrany zostávajú sýto zafarbené aj po strihaní a orezaní. Predstavuje ideálny podklad pre dospelých umelcov, grafických dizajnérov, školy aj nadšencov kreatívneho tvorenia.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Iris Vivaldi
  • Formát: 50 x 65 cm
  • Gramáž: 240 g/m²
  • Povrch: hladký z oboch strán
  • Vlastnosť materiálu: farbený v hmote, pevný a rozmerovo stály
  • Balenie: 1 hárok (25H v označení série)

Možnosti použitia

Papier je vhodný na kresbu suchými technikami, koláže, dekorácie, vystrihovanie, skladanie bez praskania v ohybe, lepenie, grafický dizajn aj tlač, pričom sa naň výborne píše perom i fixkou.

Často kladené otázky

Zostávajú hrany papiera farebné aj po odstrihnutí? Áno, papier je farbený v hmote, preto jeho odtieň prechádza celou hrúbkou a hrany zostávajú zafarbené aj po orezaní.

Praská papier pri prehýbaní? Vďaka svojej pevnej štruktúre a hladkému povrchu sa papier výborne skladá bez nežiaduceho praskania v ohybe.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné