Späť do obchodu CNSC31250P021

Canson Graduate pauzovací blok A3 72 g/m² - 40 listov lepený

Skladom
€14,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate pauzovací blok (Canson Calque) je transparentný papier s hladkým povrchom, určený pre dizajnérov, architektov a študentov. Vďaka svojej priehľadnosti a rozmerovej stálosti je ideálny na presné obkresľovanie, prenášanie kresieb a vrstvenie variantov návrhov. Hladký povrch zaručuje ostré a čisté línie pri práci s ceruzkou, tušom aj fixkami.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate / Calque
  • Typ papiera: Pauzovací (paus) papier
  • Formát: A3
  • Gramáž: 72 g/m²
  • Počet listov: 40 listov
  • Väzba: Lepený blok

Využitie a techniky

Papier je vhodný na technickú, návrhovú a školskú prácu. Umožňuje jednoduché obkresľovanie predlôh a prenos návrhov na ďalší podklad pomocou ceruziek, tušu a fixiek.

Často kladené otázky

Aké médiá sú vhodné na tento pauzovací papier? Papier je prispôsobený na kreslenie ceruzkou, tušom aj fixkami, pričom udržuje línie ostré a čisté.

Pre koho je pauzovací blok Canson Graduate určený? Je navrhnutý predovšetkým pre architektov, dizajnérov a študentov na technické a návrhové práce.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné