Späť do obchodu CNSC400110378

Canson Graduate Mix Media blok biely 200 g/m² - 20 listov, A3, lepený

Skladom
€14,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Mix Media je študentský papier s jemne štruktúrovaným povrchom a gramážou 200 g/m², navrhnutý pre kombinované techniky. Vďaka pevnejšiemu zloženiu je ideálny pre študentov a školy na prácu so suchými aj mokrými médiami na jednom liste. Umožňuje jednoduché gumovanie, tieňovanie a vrstvenie ceruziek, fixiek i ľahkého akvarelu bez výrazného zvlnenia.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate
  • Typ produktu: Blok pre mix media (kombinované techniky)
  • Formát: A3
  • Gramáž: 200 g/m²
  • Počet listov: 20
  • Farba papiera: Biela
  • Povrch: Jemne štruktúrovaný
  • Väzba: Lepený blok
  • Hmotnosť: 0,644 kg

Použitie a techniky

Papier je určený na školské vyučovanie a samostatné štúdie, pričom zvláda suché techniky (kresba, tieňovanie, gumovanie), fixky a zriedený akvarel, ako aj vrstvenie viacerých médií v jednej práci.

Časté otázky

Zvládne papier Canson Graduate Mix Media mokré techniky bez deformácie? Vďaka pevnejšiemu zloženiu znesie fixky a zriedený akvarel bez výrazného zvlnenia.

Je možné na papier vrstviť rôzne médiá? Áno, pevnosť tohto papiera umožňuje kombinovanie a vrstvenie suchých aj mokrých médií na jednom liste.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné