Späť do obchodu CNSC400110385

CANSON Graduate čierny skicár 120 g/m² 20 listov A5 lepený

Skladom
€4,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate čierny skicár je študentský papier z radu Graduate s hladkým čiernym povrchom a gramážou 120 g/m². Je určený pre študentov a školy, pričom tmavý podklad vytvára výrazný kontrast a necháva vyniknúť svetlé a krycie médiá. Hladký a rozmerovo stály papier udržuje čistú líniu a zvýrazňuje žiarivosť farieb.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Rad: Graduate (Graduate Black)
  • Formát: A5
  • Gramáž: 120 g/m²
  • Počet listov: 20 listov
  • Typ väzby: lepený blok
  • Farba a povrch: čierny papier, hladký povrch
  • Vlastnosti: rozmerovo stály

Použitie a techniky

Skicár sa hodí na školské vyučovanie aj na dekoratívnu tvorbu. Je určený na kreslenie a písanie pastelom, farbičkami a gélovými perami, pri ktorých tmavý podklad podčiarkuje krytie svetlých odtieňov a hladká štruktúra zachováva ostrú stopu pera.

Často kladené otázky

Pre aké výtvarné médiá je skicár určený? Hodí sa predovšetkým na svetlé a krycie médiá, ako sú pastel, farbičky a gélové perá.

V čom pomáha hladký povrch papiera? Hladký povrch udržuje čisté línie pri práci s gélovým perom a zabezpečuje výrazný kontrast.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné