Späť do obchodu CNSC400110386

Canson Graduate čierny skicár 120 g/m² A4 lepený - 20 listov

Skladom
€7,99
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Black je čierny študentský papier s hladkým povrchom, navrhnutý špeciálne pre študentov a školy. Tmavý podklad vytvára výrazný kontrast a necháva naplno vyniknúť svetlé a krycie médiá. Papier je rozmerovo stály a vďaka svojej hladkosti udržiava čistú a presnú líniu.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate
  • Gramáž papiera: 120 g/m²
  • Formát: A4
  • Počet listov: 20
  • Farba a povrch: čierny papier, hladký povrch
  • Väzba: lepený blok

Použitie

Blok je vhodný na pastel, farbičky a gélové perá. Uplatní sa pri školskom vyučovaní aj pri dekoratívnej tvorbe so svetlými odtieňmi.

Často kladené otázky

Pre aké výtvarné techniky je tento čierny papier určený? Hodí sa predovšetkým na svetlé a krycie médiá, ako sú pastel, farbičky a gélové perá.

Ako vplýva hladký čierny povrch na kresbu gélovým perom? Hladký povrch udržuje líniu gélového pera dokonale čistú a tmavý podklad zvýrazňuje žiarivosť svetlých farieb.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné