Späť do obchodu CNSC400110384

CANSON Graduate Bristol kresliaci blok 180 g/m² - 20 listov, A3, lepený

Skladom
€14,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Bristol je hladký biely študentský papier z radu Graduate, určený pre študentov, školy aj na samostatnú tvorbu. Vďaka mimoriadne hladkému a bielemu povrchu zaisťuje ostré, čisté línie a vysoký kontrast pri práci. Papier je rozmerovo stály a dostatočne pevný, takže bez problémov znesie gumovanie aj viacnásobné korektúry.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate Bristol
  • Formát: A3
  • Gramáž papiera: 180 g/m²
  • Počet listov: 20
  • Väzba: lepený blok
  • Vlastnosti papiera: veľmi hladký, biely, rozmerovo stály, odolný voči gumovaniu

Využitie a techniky

Blok je ideálny na čisté grafické práce, detailnú kresbu perom, fixky aj ceruzku, pričom hladký povrch udržuje líniu ostrú a umožňuje zachytiť presné detaily.

Často kladené otázky

Je tento papier vhodný na detailnú grafiku a fixky? Áno, hladký povrch udržuje líniu pera ostrú a skvele sa hodí na prácu s fixkami, perom aj ceruzkou.

Zvládne papier časté gumovanie? Áno, pevnosť papiera znesie gumovanie aj viacnásobné korektúry bez straty kvality.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné