Späť do obchodu CNSC400110379

Canson Graduate blok na olej a akryl 290 g/m² 20 listov A5 lepený

Skladom
€4,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate blok na olej a akryl je študentský maliarsky papier s gramážou 290 g/m², navrhnutý špeciálne pre študentov maľby na prácu s olejovými a akrylovými farbami. Vďaka špeciálnej absorpčnej vrstve papier netreba vopred napúšťať, pretože spoľahlivo drží farbu na povrchu. Je pevný, rozmerovo stály a umožňuje bezproblémové vrstvenie aj techniky nanášania špachtľou.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Rad: Graduate
  • Gramáž: 290 g/m²
  • Počet listov: 20
  • Formát: A5
  • Väzba: lepený blok
  • Vhodné médiá: olejové farby, akrylové farby, olejový pastel
  • Hmotnosť: 0,216 kg

Využitie a techniky

Papier je ideálny pre študentov na cvičné aj finálne práce, ktoré je po zaschnutí možné priamo rámovať. Skvele sa hodí na maľbu olejom, akrylom a olejovým pastelom, pričom zvládne prácu so špachtľou aj viacvrstvové techniky.

Často kladené otázky

Je potrebné papier pred maľovaním olejom napúšťať? Nie, povrch papiera má špeciálnu absorpčnú vrstvu, takže ho netreba vopred nijako upravovať ani napúšťať.

Dajú sa hotové maľby na tomto papieri zarámovať? Áno, po zaschnutí zostáva maľba na pevnom a rozmerovo stálom liste stabilná a pripravená na rámovanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné