Späť do obchodu CNSC31200L044

Canson Graduate Art Book skicár v pevnej väzbe 90 g/m² 184 listov 14 x 21,6 cm Light Grey

Skladom
€10,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Art Book je študentský skicár v pevnej väzbe s jemne štruktúrovaným papierom s gramážou 90 g/m², určený pre študentov, školy aj samostatnú tvorbu. Obsahuje 184 listov vo formáte 14 x 21,6 cm, ktoré poskytujú dostatok priestoru na každodenné cvičenie a štúdie. Papier spoľahlivo zachytáva suchý pigment, znesie gumovanie a vyniká rozmerovou stálosťou.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate (Graduate Drawing)
  • Typ: Art Book / skicár s pevnou väzbou
  • Gramáž papiera: 90 g/m²
  • Počet listov: 184
  • Formát / rozmery: 14 x 21,6 cm
  • Farba obalu: Light Grey (svetlosivá)
  • Povrch papiera: jemne štruktúrovaný
  • Hmotnosť: 0,501 kg

Využitie a techniky

Skicár je vhodný na školské vyučovanie, štúdie aj každodenné kreslenie ceruzkou, uhľom a pastelom. Jemná štruktúra povrchu umožňuje plynulé tieňovanie a vrstvenie pastelu.

Často kladené otázky

Pre aké techniky je tento skicár vhodný? Papier je určený na suché techniky, konkrétne na kresbu ceruzkou, uhľom a pastelom.

Znesie papier gumovanie a úpravy? Áno, papier z radu Canson Graduate Drawing je rozmerovo stály a bez problémov znesie gumovanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné