Späť do obchodu CNSC31200L038

Skicár Canson Graduate Art Book Drawing 160 g/m², 104 listov, 14 x 21,6 cm, pevná väzba

Skladom
€10,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Art Book Drawing je študentský skicár v pevnej väzbe s jemne štruktúrovaným papierom s gramážou 160 g/m². Je určený študentom a školám na intenzívne každodenné cvičenie, štúdie aj samostatnú tvorbu. Vďaka povrchu, ktorý dobre zachytáva suchý pigment a znesie gumovanie, je skvelou voľbou na suché kresliarske techniky.

Parametre a špecifikácie

  • Značka: CANSON
  • Rad: Graduate
  • Typ produktu: Skicár v pevnej väzbe (Art Book)
  • Gramáž papiera: 160 g/m²
  • Počet listov: 104
  • Rozmery: 14 x 21,6 cm
  • Povrch papiera: Jemne štruktúrovaný, rozmerovo stály
  • Hmotnosť: 0,503 kg

Využitie a techniky

Skicár sa hodí na kresbu ceruzkou, uhľom a pastelom, pričom umožňuje plynulé tieňovanie a vrstvenie. Je prispôsobený na školské vyučovanie, výtvarné štúdie a pravidelný tréning.

Často kladené otázky

Pre aké techniky je papier v skicári vhodný? Papier je určený predovšetkým na kresbu ceruzkou, uhľom a suchým pastelom.

Zvláda papier časté gumovanie? Áno, jemne štruktúrovaný a rozmerovo stály papier znesie gumovanie pri úprave kresby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné