Späť do obchodu CNSC525008014

CANSON Graduate akrylový blok 300 g/m² - 20 listov, A5

Skladom
€4,89
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Acrylic je študentský maliarsky papier určený pre akrylové a vodou riediteľné olejové farby z radu Graduate. Vďaka špeciálnej absorpčnej vrstve papier netreba vopred napúšťať a farba pevne drží na povrchu. Tento pevný a rozmerovo stály blok vo formáte A5 je navrhnutý pre študentov maľby na cvičné aj hotové práce.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Rad: Graduate (Graduate Acrylic)
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 20
  • Formát: A5
  • Typ väzby: lepený blok
  • Hmotnosť: 0,21 kg

Použitie a techniky

Papier je vhodný na akryl, vodou riediteľný olej aj olejový pastel. Umožňuje vrstvenie farieb aj prácu so špachtľou, pričom po zaschnutí zostáva maľba stabilná na pevnom liste, ktorý sa dá jednoducho rámovať.

Často kladené otázky

Je potrebné papier pred maľovaním napúšťať? Nie, povrch má špeciálnu absorpčnú vrstvu, takže papier netreba vopred napúšťať.

Dá sa na tomto papieri pracovať maliarskou špachtľou? Áno, pevný a rozmerovo stály papier bez problémov umožňuje vrstvenie aj techniku maľby špachtľou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné