Späť do obchodu CNSC525008015

Canson Graduate akrylový blok 300 g 20 listov A4 lepený

Skladom
€8,19
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Acrylic je študentský maliarsky papier určený začiatočníkom a na nácvik akrylových techník. Vďaka absorpčnej povrchovej úprave naň môžete maľovať akrylovými aj vodou riediteľnými olejovými farbami priamo, bez akejkoľvek predchádzajúcej prípravy papiera. Hrubý a pevný bezkyselinový papier sa pri práci s mokrými médiami neprehýba a ostáva rovný.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Rad: Graduate
  • Formát: A4
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 20
  • Typ väzby: lepený blok
  • Vlastnosti: jemné zrno, bezkyselinový, absorpčná úprava
  • Pôvod značky: Francúzsko (tradícia od roku 1557)
  • Obsah balenia: 1 ks

Využitie a techniky

Papier je vhodný na maľbu štetcom aj maliarskou špachtľou, od riedených nánosov až po vrstvenie. Hodí sa na cvičné aj dokončené práce počas štúdia, pričom po zaschnutí ostáva maľba stabilná a pevný list sa dá rámovať.

Často kladené otázky

Je potrebné papier pred maľovaním podkladovať alebo napúšťať? Nie, absorpčná povrchová úprava prijíma farby priamo na povrch bez nutnosti predchádzajúcej prípravy.

Na aké druhy farieb je tento blok určený? Blok je navrhnutý pre akrylové a vodou riediteľné olejové farby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné