Späť do obchodu CNSC525008016

CANSON Graduate akrylový blok 300 g 20 listov A3 lepený

Skladom
€14,99
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Acrylic je študentský maliarsky papier určený pre začiatočníkov a nácvik techník s akrylovými a vodou riediteľnými olejovými farbami. Vďaka hrubému, pevnému vyhotoveniu a absorpčnej povrchovej úprave sa pri práci s mokrými médiami neprehýba a umožňuje maľovať priamo bez predchádzajúcej prípravy či podkladovania. Jemné zrno na povrchu zlepšuje priľnavosť farby a dodáva ťahom štetca aj špachtle osobitý charakter.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate
  • Gramáž: 300 g
  • Počet listov: 20
  • Formát: A3
  • Typ väzby: lepený blok
  • Vlastnosti papiera: bezkyselinový, jemné zrno, hrubý a pevný
  • Pôvod: francúzska papiereň s tradíciou od roku 1557

Použitie a techniky

Blok je vhodný na maľbu štetcom aj maliarskou špachtľou, od riedených nánosov až po vrstvenie akrylových a vodou riediteľných olejových farieb. Po zaschnutí ostáva maľba stabilná na pevnom liste, ktorý je možné priamo rámovať.

Často kladené otázky

Treba papier pred maľovaním napúšťať alebo špeciálne pripravovať? Nie, vďaka absorpčnej úprave prijíma farby priamo bez potreby podkladovania.

Prehýba sa papier pri použití mokrých médií? Papier je hrubý a pevný, preto sa pri práci s mokrými médiami neprehýba a drží sa rovno.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné