Späť do obchodu CNSC400060627

Skicár CANSON C a grain 224 g/m² A5, 30 listov, špirálová väzba

Skladom
€7,99
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

CANSON C a grain je kresliaci papier s jemným zrnom a gramážou 224 g/m², určený pre výtvarníkov, študentov aj školy. Ponúka dve rôzne pracovné strany – jemnejšiu na detailnú kresbu ceruzkou a výraznejšiu na uhol či pastel. Vďaka kvalitnému glejeniu a gramáži je bez kyselín, umožňuje korektúry bez poškodenia vlákien a znesie aj ľahké mokré médiá.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: C a grain
  • Formát: A5
  • Gramáž: 224 g/m²
  • Počet listov: 30
  • Väzba: špirálová
  • Vlastnosti papiera: bez kyselín, dve rôzne pracovné strany, jemnozrnný povrch
  • Hmotnosť: 0,255 kg

Využitie a techniky

Papier je vhodný na kresbu ceruzkou, uhľom, rudkou a pastelom, pričom znesie aj zriedený akvarel a tuš bez výrazného zvlnenia. Využijú ho študenti na školskom vyučovaní aj umelci pri samostatnej tvorbe.

Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi stranami papiera? Jedna strana má jemnejšie zrno vhodné na detaily ceruzkou, zatiaľ čo druhá má výraznejšie zrno, ktoré lepšie drží suchý pigment, uhol a pastel.

Poškodí sa papier pri gumovaní a opravách? Špeciálne glejenie papiera CANSON C a grain umožňuje pohodlné korektúry bez poškodenia papierových vlákien.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné