Späť do obchodu CNSC400060578

Canson C a grain skicár 180 g A3, 30 listov, jemnozrnný lepený

€15,79
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson C a grain je lepený kresliaci skicár vo formáte A3 s 30 listami papiera s gramážou 180 g/m², určený pre výtvarníkov, študentov a školy. Tento papier bez obsahu kyselín disponuje dvoma rozdielnymi pracovnými stranami s jemnejším a výraznejším zrnom, ktoré umožňujú využitie rôznych techník. Vďaka kvalitnému glejeniu zvládne korektúry bez poškodenia vlákien a je vhodný pre suché médiá aj ľahké mokré techniky.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: C a grain
  • Formát: A3
  • Počet listov: 30
  • Gramáž: 180 g/m²
  • Povrch: jemné zrno (dve rôzne pracovné strany)
  • Väzba: lepený blok
  • Vlastnosti: bez kyselín, umožňuje korektúry bez poškodenia vlákien
  • Hmotnosť: 0,781 kg

Použitie a techniky

Skicár je vhodný na kresbu ceruzkou, uhľom, rudkou a pastelom, pričom znesie aj zriedený akvarel a tuš bez výrazného zvlnenia. Výraznejšia strana lepšie drží suchý pigment a uľahčuje vrstvenie, zatiaľ čo jemnejšia strana je ideálna na detailnú kresbu.

Často kladené otázky

Aké techniky papier znesie? Papier je vhodný na suché médiá ako ceruzka, uhoľ, rudka či pastel, a vďaka gramáži 180 g znesie aj akvarel a ľahké mokré médiá.

Aký je rozdiel medzi stranami papiera? Papier má dve pracovné strany — jemnejšiu stranu na detail a výraznejšiu stranu, ktorá lepšie drží pastel a uhoľ a uľahčuje vrstvenie.

Je možné na papieri robiť korektúry? Áno, glejenie papiera umožňuje vykonávať korektúry bez poškodenia jeho vlákien.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné