Späť do obchodu CNSC400060609

Canson C a grain skicár 180 g/m² 30 listov A5 jemnozrnný lepený

Skladom
€6,19
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson „C“ a grain je jemnozrnný kresliaci papier bez obsahu kyselín, určený pre výtvarníkov, študentov a školy. Tento lepený blok vo formáte A5 obsahuje 30 listov s gramážou 180 g/m² a ponúka dve rôzne pracovné strany – jemnejšiu a výraznejšiu – pre rozličné výtvarné postupy. Vďaka kvalitnému glejeniu umožňuje jednoduché korektúry bez poškodenia vlákien a spoľahlivo poslúži pri suchých aj ľahkých mokrých médiách.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: C a grain
  • Formát: A5
  • Gramáž: 180 g/m²
  • Počet listov: 30
  • Väzba: lepený blok
  • Vlastnosti papiera: bez kyselín, dve pracovné strany (jemnejšie a výraznejšie zrno)
  • Hmotnosť: 0,195 kg

Využitie a techniky

Papier je vhodný na kresbu ceruzkou, uhľom, rudkou a pastelom, pričom znesie aj zriedený akvarel a tuš bez výrazného zvlnenia. Výraznejšia strana lepšie drží suchý pigment a uľahčuje vrstvenie, zatiaľ čo jemnejšia strana je ideálna na detailnú kresbu.

Často kladené otázky

Má papier na oboch stranách rovnaký povrch? Nie, papier ponúka dve odlišné pracovné strany – jednu s jemnejším a druhú s výraznejším zrnom.

Je tento skicár vhodný aj na mokré médiá? Áno, vďaka gramáži 180 g/m² papier znesie akvarel, ľahké mokré médiá a zriedený tuš.

Poškodzuje gumovanie a opravovanie štruktúru papiera? Špeciálne glejenie papiera umožňuje vykonávať korektúry bez poškodenia jeho vlákien.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné