Späť do obchodu CNSC200021110

Canson C a grain kresliaci papier A3 180 g - 250 hárkov

Skladom
€112,00
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson C a grain je kvalitný kresliaci papier s jemným zrnom, vytvorený pre výtvarníkov, študentov aj školské vyučovanie. Vďaka poctivému glejeniu papier umožňuje jednoduché korektúry bez poškodenia vlákien a je kompletne bez kyselín. Výborne sa hodí na kresbu ceruzkou, uhľom, rudkou či pastelom, no vďaka gramáži 180 g bez výrazného zvlnenia zvládne aj zriedený akvarel, tuš a ďalšie ľahké mokré médiá.

Veľkou prednosťou papiera sú jeho dve rozdielne pracovné strany. Výraznejšia strana lepšie zachytáva suchý pigment, uľahčuje vrstvenie a drží uhoľ či pastel, zatiaľ čo jemnejšia strana je ideálna na presné detaily a jemnú kresbu ceruzkou.

  • Formát: A3
  • Gramáž: 180 g/m² (balenie 250 hárkov)
  • Povrch: jemné zrno, dve rôzne pracovné strany
  • Vlastnosti: bez obsahu kyselín, vysoko odolný pri korektúrach
  • Vhodné médiá: ceruzka, uhoľ, rudka, pastel, akvarel a tuš
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné