Späť do obchodu CNSC200021113

Kresliaci papier CANSON C a grain A3 125 g - 250 hárkov

Skladom
€68,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kresliaci papier CANSON C a grain je ideálnou voľbou pre výtvarníkov, študentov aj školské vyučovanie. Ponúka dve rozdielne pracovné strany – jemnejšiu stranu pre detailnú kresbu ceruzkou a výraznejšiu stranu, ktorá výborne zachytáva suchý pigment, uľahčuje vrstvenie a je perfektná na pastel či uhoľ.

Vďaka kvalitnému glejeniu papier umožňuje jednoduché korektúry bez poškodenia vlákien. Neobsahuje kyseliny a okrem suchých médií, ako sú rudka či ceruzka, znesie aj ľahké mokré médiá vrátane zriedeného akvarelu a tušu.

  • Formát: A3
  • Gramáž: 125 g/m² (balenie obsahuje 250 hárkov)
  • Dve pracovné strany s rôznou štruktúrou zrna
  • Vhodný na ceruzku, uhoľ, rudku, pastel, zriedený akvarel a tuš
  • Bez obsahu kyselín a odolný voči poškodeniu pri korektúrach
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné