Späť do obchodu CLR9750PAINT_975049C

Blok na mix media Clairefontaine Paint'On a grain 250 g – 20 listov

Skladom

Vybrať variant
€12,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Clairefontaine Paint'On a grain je univerzálny blok papiera s gramážou 250 g/m², určený pre študentov aj skúsených umelcov tvoriacich kombinovanými technikami. Hrubší papier zo 100 % celulózy ponúka dve rozdielne strany – jednu s jemným zrnom a druhú hladkú. Spoľahlivo zvláda suché aj mokré médiá, je odolný proti poškriabaniu a pri kontakte s vodou sa vlní iba minimálne.

Parametre produktu

  • Značka: CLAIREFONTAINE
  • Produktový rad: Paint'On a grain
  • Materiál: 100 % celulóza
  • Gramáž: 250 g/m²
  • Počet listov: 20
  • Povrch: obojstranný (jedna strana jemné zrno, druhá strana hladká)
  • Vlastnosti: bez obsahu kyselín (acid-free), neutrálne pH, odolný proti poškriabaniu
  • Väzba: lepený blok

Využitie a techniky

Papier je ideálny pre suché aj mokré médiá vrátane ceruziek, fixiek, alkoholových fixiek, tušu, gvašu, akrylu a ľahkého akvarelového lavírovania. Vďaka vysokej odolnosti umožňuje jednoduché vrstvenie a úpravy bez rozvláknenia povrchu.

Často kladené otázky

Má papier na oboch stranách rovnaký povrch? Nie, jedna strana hárka má jemné zrno a druhá je úplne hladká, takže si povrch zvolíte podľa zvolenej techniky.

Vlní sa papier pri použití mokrých médií? Papier s gramážou 250 g/m² sa po nanesení vody vlní len minimálne a znesie aj ľahké akvarelové lavírovanie či akryl.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné