Späť do obchodu PNT34349

Biely pigmentový prášok Pentart min. 10 g

Skladom
€3,09
€309,00 / kg
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Biely pigmentový prášok Pentart je kvalitný umelecký materiál určený na maľovanie a tónovanie rôznych hmôt a médií. Predstavuje praktický doplnok pre každého výtvarníka či kreatívca, ktorý potrebuje čistý biely pigment s minimálnym obsahom 10 g. Využijete ho ako základný pomocný materiál pri vlastnoručnej príprave alebo úprave farieb.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Druh produktu: pigmentový prášok
  • Odtieň: biely
  • Hmotnosť balenia: min. 10 g (celková hmotnosť 0,012 kg)
  • Balenie: 1 ks
  • Kategória: Pomocné materiály pre farbenie

Použitie

Tento pigmentový prášok slúži ako pomocný materiál pri maľovaní a farbení, vhodný na primiešavanie do umeleckých médií a prácu s farebnými zmesami.

Časté otázky

Aká je minimálna hmotnosť pigmentu v balení? Balenie obsahuje minimálne 10 g bieleho pigmentového prášku.

Koľko kusov obsahuje jedno balenie? V balení sa nachádza 1 ks tohto produktu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné