Biely kriedový šeps LUKAS Studio

Skladom

Vybrať variant
€20,90
€41,80 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Biely kriedový šeps LUKAS Studio je profesionálny polosavý základ určený na prípravu podkladov pred maľbou akrylom aj olejom. Vytvára pružný, mierne lesklý a nežltnúci film bez obsahu oleja, ktorý zabezpečuje rovnomernú savosť a vynikajúcu priľnavosť farieb na plátne, dreve i kartóne.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Produktový rad: Studio
  • Farba: biela
  • Objem: 250 – 500 ml
  • Vlastnosti: polosavý, bez oleja, nežltnúci, pružný, brúsiteľný
  • Použitie: interiér aj exteriér
  • Vhodné podklady: plátno, papier, maliarsky kartón, multiplex, sololit
  • Určené pre: profesionálov a výtvarníkov
  • Tradícia značky: od roku 1862

Použitie a techniky

Tento základný náter je vhodný pre všetky maliarske techniky, predovšetkým pod olejové a akrylové farby. Nanáša sa na savé podklady a po úplnom zaschnutí ho možno podľa potreby prebrúsiť do dokonale hladkého povrchu.

Často kladené otázky

Je možné tento šeps po zaschnutí brúsiť? Áno, po dôkladnom zaschnutí je možné povrch prebrúsiť do hladka pre dosiahnutie jemného podkladu.

Na aké materiály je možné šeps LUKAS Studio aplikovať? Náter je určený na savé povrchy ako maliarske plátno, papier, kartón, multiplex aj sololit v interiéri i exteriéri.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit


7,25 € Jednotková cena 24,17 €/l
Kompozit
(2)
Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml

Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml


7,29 € Jednotková cena 24,30 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


5,99 € Jednotková cena 11,98 €/l
Kompozit
(2)
Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


13,59 € Jednotková cena 27,18 €/l
Kompozit
(2)
Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit

Posledné Videné