Späť do obchodu ARCA179508_3

ARCHES akvarelový blok Rough prírodná biela 300 g/m² 10 – 31 cm - 20 listov

Skladom

Vybrať variant
€49,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

ARCHES Aquarelle je profesionálny akvarelový blok obsahujúci 20 listov prvotriedneho papiera zo 100 % bavlny s gramážou 300 g/m², lepených po celom obvode. Tento tradičný francúzsky papier vyrábaný na valcovom site je klížený želatínou do jadra, čo zaručuje mimoriadnu stálosť, žiarivosť pigmentov a vysokú odolnosť pri náročných technikách maľby.

Parametre produktu

  • Značka: ARCHES
  • Materiál: 100 % bavlna (mould-made)
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 20 listov
  • Farba: prírodná biela (bez optických zjasňovačov)
  • Vlastnosti papiera: bez kyselín, pH neutrálny, archívny, ošetrený proti plesni
  • Viazanie: lepený po obvode
  • Krajina pôvodu: Francúzsko

Použitie

Blok je určený predovšetkým na akvarel a mokré techniky. Znesie viacnásobné lavírovanie, vyškrabávanie, gumovanie, použitie maskovacej tekutiny aj maliarskej pásky, pričom sa po navlhčení rovnomerne napína a minimalizuje vlnenie.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a zvládne aj mokré techniky bez krútenia? Papier má gramáž 300 g/m² a vďaka lepeniu po obvode a 100 % bavlne sa po navlhčení rovnomerne napína s minimálnym zvlnením.

Je papier vyrobený z bavlny a je bez obsahu kyselín? Áno, ide o 100 % bavlnený papier bez obsahu kyselín s neutrálnym pH a archívnou kvalitou.

Sú listy v bloku lepené po stranách? Áno, blok je lepený po celom obvode, čo uľahčuje prácu s mokrým médiom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné