Späť do obchodu APLA19998_A19998

APLI kreatívne nožnice 13,5 cm, okrúhla špička, symetrické


Vybrať variant
€1,75
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

APLI kreatívne nožnice s dĺžkou 13,5 cm sú špeciálne nožnice s oblúkovým strihom a okrúhlou špičkou, navrhnuté pre bezpečné tvorenie detí od 4 rokov. Špeciálne tvarované čepele vytvárajú na papieri zaokrúhlené línie, ktoré dodajú projektom originálny vzhľad. Vďaka symetrickému tvaru a dôrazu na bezpečnosť poskytujú malým tvorcom pohodlie pri každom strihaní.

Parametre produktu

  • Značka: APLI
  • Dĺžka: 13,5 cm
  • Typ špičky: okrúhla
  • Vyhotovenie: symetrické
  • Typ strihu: oblúkový
  • Odporúčaný vek: od 4 rokov
  • Balenie: 1 ks
  • Hmotnosť: 0,032 kg

Využitie nožníc

Nožnice sú vhodné na výtvarné aktivity, scrapbooking a rôzne školské projekty s papierom pre malých tvorcov a deti od 4 rokov.

Často kladené otázky

Pre aký vek sú tieto nožnice vhodné? Sú navrhnuté pre deti od 4 rokov.

Aký efekt vytvárajú čepele pri strihaní? Špeciálny tvar čepelí vytvára na strihanom papieri zaokrúhlené, oblúkové línie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné