Späť do obchodu CRN2000020_057

Alkoholový farebný atrament CERNIT 20 ml


Vybrať variant
€4,62
€231,00 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Alkoholový atrament Cernit je nepostrádateľným nástrojom vo vašich kreatívnych potrebách, navrhnutý pre umelcov, ktorí hľadajú spoľahlivé umelecké potreby. Tento rýchloschnúci permanentný atrament je ideálny na širokú škálu povrchov vrátane polymérových a samotvrdnúcich hmôt, papiera, kovu, plastu, dreva, skla, kože, keramiky a kameňa. Jeho zloženie bez kyselín zabezpečuje dlhodobú stálosť farieb, čo je kľúčové pre profesionálne potreby pre výtvarníkov. Atrament je dostupný v rôznych odtieňoch, pričom niektoré farby sú nepriehľadné (napr. biela, zlatá, strieborná), zatiaľ čo ostatné sú priehľadné, čo umožňuje vytvárať vrstvené efekty. Vďaka svojej rýchloschnúcej povahe je ideálny pre techniky, kde je dôležitá presnosť a trvácnosť. Vyberte si svoj odtieň a nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť!

Atramenty Cernit sú vyrábané v Belgicku, známom pre svoju vysokú kvalitu umeleckých materiálov. Sú bez obsahu kyselín, čo zabezpečuje ich dlhodobú stálosť a bezpečnosť pri práci. Dôverujú im profesionálni umelci po celom svete, čo svedčí o ich spoľahlivosti a kvalite.

Produktové parametre

  • Objem: 20 ml
  • Konzistencia: Tekutá
  • Povrchy: Polymérové hmoty, papier, kov, plast, drevo, sklo, koža, keramika, kameň
  • Efekt: Priehľadný alebo nepriehľadný v závislosti od odtieňa
  • Značka: Cernit
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné