Späť do obchodu CNSC520003059

Akvarelový skicár CANSON Montval leporelo CP 300 g/m² A5 - 18 listov

Skladom
€22,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový skicár CANSON Montval vo forme leporela s pevnou väzbou je určený pre študentov aj pokročilých akvarelistov. Papier s gramážou 300 g/m² je vyrobený zo 100 % celulózy na valcovom site (mould-made) s jemnozrnným povrchom (cold press). Vyniká vysokou opraviteľnosťou a odolnosťou pri práci s mokrými technikami.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Montval
  • Formát: A5
  • Gramáž papiera: 300 g/m²
  • Počet listov: 18 listov
  • Typ väzby: pevná väzba, harmonika / leporelo
  • Povrch: cold press (jemné zrno)
  • Materiál: 100 % celulóza, bez kyselín (ISO 9706), bez optických zjasňovačov
  • Výroba: mould-made (valcové sito)

Použitie

Skicár je vhodný na akvarel, gvaš, tuš, riedený akryl a kombinované mokré techniky. Vďaka špeciálnemu glejeniu a pevnému povrchu znesie opakované lavírovanie, vyškrabávanie, gumovanie aj vymývanie farby štetcom či hubkou takmer bez stopy.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a zvládne aj mokré techniky? Papier má gramáž 300 g/m², vďaka čomu sa pri práci s vodou minimálne vlní a výborne zvláda akvarel, tuš aj gvaš.

Je papier bezkyslý? Áno, papier je vyrobený zo 100 % celulózy bez kyselín a spĺňa normu ISO 9706, takže časom nežltne a nedegraduje.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné