Späť do obchodu CLR9618_96183C

Akvarelový blok Clairefontaine Cardinal 300 g/m² – 10 listov

Skladom

Vybrať variant
€11,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok Clairefontaine Cardinal je kvalitný papier s gramážou 300 g/m², navrhnutý pre študentov, školy aj pokročilých tvorcov. Ponúka unikátny obojstranný povrch s jemným zrnom (Cold Pressed) na jednej strane a hrubšou štruktúrou (Rough) na druhej. Vďaka vysokej nasiakavosti a bezkyselinovému zloženiu výborne prijíma pigment a minimálne sa vlní.

Parametre produktu:

  • Značka: Clairefontaine
  • Produktový rad: Cardinal
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 10
  • Formáty: A5, A4, A3
  • Povrch: obojstranný – jemné zrno (Cold Pressed) / hrubé zrno (Rough)
  • Vlastnosti papiera: acid-free (bez kyselín), lepený blok

Použitie a techniky:

Blok je vhodný na akvarelové farby, techniky lavírovania, gvaš a tuš. Zlepené listy držia hárok pevne na mieste počas maľby a po uschnutí sa jednoducho oddelia.

Často kladené otázky:

Aký povrch má papier v bloku Clairefontaine Cardinal? Papier má obojstrannú textúru – jedna strana je jemne zrnitá (Cold Pressed) a druhá strana má hrubšiu štruktúru (Rough).

Vlní sa papier pri maľovaní s veľkým množstvom vody? Vďaka gramáži 300 g/m² a lepenému bloku papier dobre zvláda opakované lavírovanie a po navlhčení sa vlní iba minimálne.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné