Späť do obchodu CNSC518501000

Akvarelový blok CANSON Coton d'Art CP 300 g/m² 18 x 26 cm - 20 listov

€21,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

CANSON Coton d'Art je akvarelový blok zo 100 % bavlny s gramážou 300 g/m² v jemne zrnitej úprave cold press. Vďaka lepeniu po štyroch stranách drží papier počas práce pevne napnutý, čo z neho robí ideálny podklad pre akvarelistov, pokročilých študentov aj výtvarné ateliéry. Bavlnené vlákna zaručujú vysokú nasiakavosť a dlhý čas na plynulé prechody pri technike mokré do mokrého.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Coton d'Art
  • Materiál: 100 % bavlna
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Povrch: Cold press (jemne zrnitý)
  • Formát: 18 x 26 cm
  • Počet listov: 20 listov
  • Viazanie: Blok lepený po obvode (po 4 stranách)
  • Vlastnosti: Bez kyselín (acid-free), ošetrený proti plesni, spĺňa ISO 9706, bez optických zjasňovačov

Použitie a techniky

Blok je určený predovšetkým na akvarel, gvaš, tuš a riedený akryl. Povrch papiera bezpečne znesie maskovaciu tekutinu aj maskovaciu pásku. Po dokončení maľby sa jednotlivé listy jednoducho oddelia nožom na papier pozdĺž nelepenej strany.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a je potrebné ho pred maľbou napínať? Papier má gramáž 300 g/m² a vďaka lepeniu po všetkých štyroch stranách drží hárok napnutý aj pri mokrých technikách bez nutnosti podlepovania páskou.

Je papier bezpečný proti žltnutiu a starnutiu? Áno, je vyrobený zo 100 % bavlny, neobsahuje kyseliny ani optické zjasňovače a spĺňa archivačnú normu ISO 9706.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit

Posledné Videné