Späť do obchodu ARCA1795015

Akvarelové papiere ARCHES prírodná biela HP 185 g/m2 56 x 76 cm - sada 5 listov

Skladom
€39,50
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

ARCHES Aquarelle je legendárny akvarelový papier najvyššej profesionálnej kvality vyrobený zo 100% bavlny na valcovom site (mould-made). Vďaka tradičnému glejeniu prírodnou želatínou do jadra výborne drží pigment na povrchu, zabezpečuje stálosť farieb a umožňuje viacnásobné vymývanie aj korekcie. Hladká štruktúra lisovaná za tepla (Hot Pressed / Satiné) s prirodzene bielym tónom bez optických zjasňovačov je ideálna na detailnú maľbu a jemné prechody.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: ARCHES
  • Produktový rad: Arches Aquarelle
  • Typ povrchu: Hladký (lisovaný za tepla / Hot Pressed / Satiné)
  • Gramáž: 185 g/m2
  • Rozmery hárku: 56 x 76 cm
  • Materiál: 100% bavlna
  • Počet v balení: 5 listov
  • Vlastnosti: Archívny, bezkyselinový (acid-free), pH neutrálny, ošetrený proti plesniam
  • Krajina pôvodu: Francúzsko

Použitie

Papier je určený pre profesionálnych výtvarníkov na techniku akvarelu, lavírovanie, kresbu perom a detailné ilustrácie. Bez poškodenia povrchu znesie použitie maskovacej kvapaliny, maliarskej pásky, gumovanie aj vyškrabávanie.

Časté otázky

Aká je gramáž papiera a je vhodný na mokré techniky?
Papier má gramáž 185 g/m2 a je navrhnutý priamo na akvarel, pričom sa po navlhčení rovnomerne napína a minimalizuje zvlnenie.

Je papier bezkyselinový a odolný voči starnutiu?
Áno, papier je bezkyselinový, pH neutrálny, bez optických zjasňovačov a spĺňa archívne štandardy zabraňujúce žltnutiu.

Koľko hárkov obsahuje toto balenie?
Balenie obsahuje 5 kusov voľných akvarelových hárkov s rozmermi 56 x 76 cm.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné