Späť do obchodu RTL05840002

Akvarelové farby Rembrandt box master/42 kalíškov + príslušenstvo

(5)
€629,00
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.4 5 hodnotení

Som sklamana. Nie z farieb (tie sú vynikajúce!), ale z krabičky. Kovová krabička by nemala byť pomaľovaná zvnútra.

Michal Overená recenzia

Vybavenie ako pre profesionála, celý box je premyslený do posledného detailu a tie kalíšky vydržia večnosť.

Jozef Overená recenzia

Dlho som šetrila na tento set a neľutujem ani cent, rozmiešavanie farieb je s nimi úplne iná úroveň.

Lukáš Overená recenzia

Táto sada mi v ateliéri nesmierne pomáha pri detailnej práci, výber odtieňov je geniálny.

Marek Overená recenzia

Skutočný umelecký zážitok, pri tejto kvalite farieb vidieť ten rozdiel oproti lacnejším značkám.

Pavol Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné