Akvarelové farby Holbein Artists

(8)

Vybrať variant
€18,52€39,67Akcia
€308,67 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 8 hodnotení

Môžem s istotou povedať, že toto sú najkrajšie granulačné akvarele, aké som kedy vyskúšala. Pigmenty sú bohaté, granulačný efekt je dramatický a výsledok je úchvatný. Skvelá voľba pre každého, kto chce pridať textúru a hĺbku do svojich akvarelových malieb.

Tatiana Overená recenzia

Tieto granulačné akvarelové tuby sú skvelou inšpiráciou. Granulačný efekt je skutočne pôsobivý a každá farba má svoju vlastnú osobnosť. Sú ideálne pre krajinárske maľby a abstraktné kompozície.

Radka Overená recenzia

Tieto farby poskytujú veľmi zaujímavé granulačné efekty. Každá farba správaním inak — niektoré granulujú jemne, iné dramaticky. Výsledky sú vždy prekvapivé a krásne. Ideálne pre expresívne akvarele.

Darina Overená recenzia

Jemnosť a krémovosť týchto farieb ma úplne dostala. Maľovanie s touto sadou je zážitok pre každého profesionála.

Michaela Overená recenzia

Dlho som váhala nad kúpou, ale neľutujem ani cent. Sada ponúka nádherný výber odtieňov, ktoré majú úžasnú svetlostálosť.

Denisa Overená recenzia

Kúpila som vnúčatám túto sadu, pretože sa rady hrajú s farbami. Sú to najlepšie akvarely, aké som kedy držala v rukách.

Alexandra Overená recenzia

Krásna sada pre začiatočníka, ktorý sa chce naučiť pracovať s kvalitným materiálom. Farby sa medzi sebou výborne miešajú a nevytvárajú nepekné nánosy.

Romana Overená recenzia

Objednal som si sadu na skúšku a ostal som v nemom úžase. Toto je úplne iná liga ako bežné školské farbičky.

Diana Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné