Späť do obchodu SCH24-034_200

Akvarelová farba Schmincke AQUA DROP 30 ml

Skladom

Vybrať variant
€8,19
€273,00 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke AQUA DROP je profesionálna tekutá akvarelová farba prémiovej umeleckej kvality od výrobcu H. Schmincke & Co. KG. Táto séria 1 ponúka 24 odtieňov v praktických 30 ml fľaštičkách, ideálnych pre náročných umelcov hľadajúcich špičkovú nemeckú kvalitu.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: AQUA DROP
  • Objem: 30 ml
  • Séria: Séria 1
  • Celkový počet odtieňov/veľkostí: 24
  • Kvalita: Profesionálna umelecká kvalita
  • Krajina pôvodu: Nemecko (H. Schmincke & Co. KG)
  • Rozmery balenia: 3,2 × 3,2 × 8,9 cm
  • Hmotnosť: 0,043 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Kde sa akvarelové farby Schmincke AQUA DROP vyrábajú? Tieto profesionálne farby vyrába spoločnosť H. Schmincke & Co. KG v Nemecku.

Aký objem má jedna fľaštička Schmincke AQUA DROP? Jedno balenie obsahuje 30 ml tekutej akvarelovej farby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akvarelové farby Rosa Gallery - sada Urban Sketching 12 x 2.5 ml

Akvarelové farby Rosa Gallery - sada Urban Sketching 12 x 2.5 ml


Cena po zľave  30,50 € Normálna cena  32,75 € Jednotková cena 1.016,67 €/l
ARTMiE®
Farebné vodové farby Colorino 18 ks

Farebné vodové farby Colorino 18 ks


6,50 €
ARTMiE
Akvarelové farby ROSA Gallery Monopigmented 12x2.5 ml

Akvarelové farby ROSA Gallery Monopigmented 12x2.5 ml


Cena po zľave  20,90 € Normálna cena  23,50 € Jednotková cena 696,67 €/l
Rosa
(2)
Sada akvarelových farieb Pebeo v plechovej krabičke

Sada akvarelových farieb Pebeo v plechovej krabičke


Cena po zľave  33,50 € Normálna cena  38,90 €
PEBEO
(1)
Akvarelové farby el Greco KREUL / 12 x 12 ml

Akvarelové farby el Greco KREUL / 12 x 12 ml


Cena po zľave  9,69 € Normálna cena  10,86 € Jednotková cena 67,29 €/l
KREUL
Akvarelové farby Rosa Gallery - sada Romantic 21 x 2.5 ml

Akvarelové farby Rosa Gallery - sada Romantic 21 x 2.5 ml


Cena po zľave  51,90 € Normálna cena  58,50 € Jednotková cena 988,57 €/l
Rosa

Posledné Videné