Späť do obchodu MAIM1607_474

Akvarelová farba Maimeri Blu – polpanvička 1,5 ml

Skladom

Vybrať variant
€7,99
Na ceste k námDoručenie 3–7 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelová farba Maimeri Blu v polpanvičke s objemom 1,5 ml predstavuje špičkovú umeleckú kvalitu pre profesionálnych maliarov a ilustrátorov. Každý odtieň v tomto rade je vyrobený výhradne z jediného čistého pigmentu rozptýleného v prírodnej kordofánskej arabskej gume a glyceríne. Vďaka ultrajemnému mletiu si farby zachovávajú maximálnu svetlostálosť, priezračnosť a prirodzené vlastnosti pigmentov vrátane autentickej granulácie.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Maimeri Blu
  • Forma: polpanvička (half-pan)
  • Objem: 1,5 ml
  • Zloženie: jeden čistý pigment, prírodná kordofánska arabská guma, glycerín
  • Určenie: profesionálni umelci, ilustrátori, študenti
  • Krajina pôvodu: Taliansko

Použitie a technika

Farba sa riedi čistou vodou a nanáša mäkkými akvarelovými štetcami na akvarelový papier. Je ideálna na techniky lazúrovania, maľbu do mokrého podkladu aj suchú techniku, pričom umožňuje jednoduché opätovné vymývanie (lifting) a po zaschnutí sa dá znovu aktivovať vlhkým štetcom.

Často kladené otázky

Sú farby Maimeri Blu monopigmentové? Áno, každý odtieň v celom rade je vyrobený bez výnimky iba z jedného čistého pigmentu.

Dajú sa farby po zaschnutí na palete opätovne použiť? Áno, zaschnutú akvarelovú farbu stačí znovu aktivovať navlhčeným štetcom alebo vodou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné