Akrylový retarder Art Kompozit 60 ml

Skladom
(3)
€4,75
€79,17 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Akrylový retardér Art Kompozit 60 ml je nevyhnutným doplnkom pre každého vášnivého maliara. S týmto výrobkom môžete ľahko ovplyvniť rýchlosť schnutia vašich akrylových farieb, čo vám umožní mať viac času na dokončenie svojho umeleckého diela. S jemnou textúrou a ľahkým aplikovaním je tento retardér ideálnou voľbou pre profesionálnych umelcov aj začiatočníkov. Svojim umeleckým projektom dodáte nový rozmer a zároveň si užijete maximálnu kontrolu nad procesom maľovania. S Art Kompozit retardérom dosiahnete dokonalé výsledky, ktoré vás určite potešia. Buďte inovatívni a tvorte s ľahkosťou vďaka tejto vynikajúcej pomôcke pre vaše umelecké diela.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 3 hodnotení

Používam na pokrytie sadrových ketináčov pod sviečky. Lak je veľmi pevný a má krásny lesklý povrch. Odporúčam.

Soňa Overená recenzia

Konečne mi farba na plátne tak rýchlo nezasychá, tento prípravok mi úplne zmenil prácu s detailmi.

Daniela Overená recenzia

Týchto 60 ml mi vydrží celú večnosť, lebo stačí len pár kvapiek a akryl sa správa oveľa príjemnejšie.

Helena Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  5,77 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 23,08 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,11 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 41,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné