Späť do obchodu

Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Skladom
€9,60€12,00Akcia
€64,00 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Toto zvýhodnené balenie obsahuje 3× Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit (150 ml).

Ušetríte 20 % oproti kúpe po jednom.

Chcete len 1 kus? Kúpiť jednotlivo →

Ušetri so setom · −20 %

Čo získaš v sete

1 produktov, ktoré k sebe ladia · všetko máme skladom · odosielame do 24 h

Hodnota produktov: 12 EUR
Cena setu: 9,6 EUR
Každú časť si môžeš kúpiť aj samostatne — stačí kliknúť na produkt. V sete ich však získaš výhodnejšie a v jednej zásielke.
Profesionálna ochrana diel

Zafixujte svoje umenie s lesklým efektom

Doprajte svojim akrylovým maľbám dlhovekosť vďaka tomuto výhodnému baleniu troch lakov. Tento set vám zabezpečí dostatočnú zásobu na ochranu vašich projektov bez zbytočného zápachu a starostí.

Výhodné balenie 3 ksZľava až 20 %Skladom ihneď k odberuOverená kvalita Kompozit
1
Krištáľovo čistý lesk
Po zaschnutí vytvára lak dokonale priehľadný povrch, ktorý nechá vyniknúť sýtosť vašich farieb.
2
Dlhodobá odolnosť
Povrchová úprava je vysoko odolná voči opotrebovaniu a spoľahlivo chráni dielo pred vonkajšími vplyvmi.
3
Nežltnúce zloženie
Vďaka špeciálnej receptúre si vaše maľby zachovajú pôvodné farebné odtiene aj po dlhom čase.
4
Komfortná aplikácia
Lak na vodnej báze je úplne bez zápachu, čo zaručuje pohodlnú prácu aj v interiéri.

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,49 € Jednotková cena 49,80 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL
Zlaté metalické plátky na pozlacovanie 14 x 13 cm 100 listov

Zlaté metalické plátky na pozlacovanie 14 x 13 cm 100 listov


Cena po zľave  14,29 € Normálna cena  14,99 €
ARTMiE
Metalická vosková pasta 20 ml

Metalická vosková pasta 20 ml


Cena po zľave  4,59 € Normálna cena  4,75 € Jednotková cena 229,50 €/l
Pentart
3D dekoračné pero Pentart 30 ml

3D dekoračné pero Pentart 30 ml


3,75 € Jednotková cena 125,00 €/l
Pentart
(3)
Kontúra AMSTERDAM Relief Paint 20 ml

Kontúra AMSTERDAM Relief Paint 20 ml


Cena po zľave  6,09 € Normálna cena  6,49 € Jednotková cena 304,50 €/l
Amsterdam
Metalická dekoračná fólia - KREUL

Metalická dekoračná fólia - KREUL


Cena po zľave  5,99 € Normálna cena  6,69 €
KREUL
Tekutá glazúra Pentart lesklá

Tekutá glazúra Pentart lesklá


7,49 € Jednotková cena 74,90 €/l
Pentart

Posledné Videné