Späť do obchodu KRL174_02

Akrylový atrament Triton 40 ml - KREUL

Skladom
(5)

Vybrať variant
€6,79
€169,75 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Oživte svoje umelecké diela s akrylovým atramentom Triton od značky KREUL! S jeho objemom 40 ml a širokým výberom farieb vám umožní dať voľnosť svojej kreativite. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte jedinečné umelecké dielo s vysokou kvalitou a intenzívnymi farbami tohto skvelého produktu. Buďte originálni a vytvorte niečo úžasné s akrylovým atramentom Triton!

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Triton od KREUL je stálica, ktorú používam na veľké plochy pri maľbe na plátno. Farba je hustá tak akurát a cena je za tento objem super.

Oliver Overená recenzia

Kúpil som si žltú na skúšku a musím povedať, že za tie peniaze je to výborný materiál, čo dobre drží na každom povrchu.

Viktor Overená recenzia

Pre moje vnučky do krúžku úplne postačuje, dobre sa zmýva a farby sú krásne jasné.

Patrik Overená recenzia

Funguje výborne, nezasychá v tryske.

Erik Overená recenzia

Veľmi vydarená farba, ktorá sa ľahko mieša a má pekný lesk.

Jakub Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné