Späť do obchodu ARTKRLGM84198

Akrylové farby Solo Goya - ARTMIE Gold Matches | sada 10 x 100 ml

(5)
€34,90
€34,90 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Ako hobby maliar som s farbammi veľmi spokojný, preto som si objednal ďalšie.

Gabriela Overená recenzia

Konečne som natrafila na sadu, ktorá má skvelú pigmentáciu a dobre sa s ňou pracuje aj na väčšie plátna. Objednávka prišla rýchlo a farby boli v balíku poctivo uložené.

Tatiana Overená recenzia

Táto sada je ideálna pre nás, čo s maľbou len začíname a hľadáme niečo kvalitnejšie. Farby pekne kryjú a aj po zaschnutí vyzerajú na papieri super.

Radka Overená recenzia

Pre študenta umeleckej školy je toto presne ten správny objem, ktorý na jeden semester bohato postačí. Pomer ceny a kvality je v tomto prípade fakt výborný.

Darina Overená recenzia

Skvelé sýte farby, ktoré som si zaobstarala na domáce tvorenie a som nadšená. Sú husté tak akurát a veľmi ľahko sa s nimi miešajú nové odtiene.

Michaela Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné