Späť do obchodu RTL18840002

akrylové farby Rembrandt box master/20x40ml+príslušenstvo

(5)
€595,15
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Ako profesionál som na tieto farby nedal dopustiť, pigmentácia je absolútne špičková a v boxe mám všetko potrebné poruke.

Veronika Overená recenzia

Investícia, ktorá sa vyplatila, pretože kvalita Rembrandtu je pri mojich veľkých formátoch okamžite viditeľná.

Barbora Overená recenzia

Ten box je naozaj luxusný a praktický, oceňujem bohaté príslušenstvo, ktoré bolo súčasťou balenia.

Ivana Overená recenzia

Konečne poriadna výbava v ateliéri, tie odtiene sú sýte a stálosť farieb po zaschnutí je perfektná.

Silvia Overená recenzia

Skvelá voľba pre každého, kto to s maľbou myslí vážne a vyžaduje od materiálu najvyššiu možnú úroveň.

Lenka Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  5,77 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 23,08 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,11 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 41,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné