Späť do obchodu PBO837499

Akrylové farby Pebeo Studio Acrylic - sada biela a čierna / 3 x 100 ml

(9)
€13,55
€45,17 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.7 9 hodnotení

Akrylové farby Pebeo sú skvelé. Výber je dobrý a kvalita výnimočná.

Štefan Overená recenzia

Biela a čierna sa pri akryle minú vždy najrýchlejšie, toto balenie mi vyriešilo všetky starosti.

Matúš Overená recenzia

Skvelá kvalita, používam ich na dofarbovanie detailov a som nadšená.

Igor Overená recenzia

Konečne som našla väčšie balenie základných farieb, ktoré na plátne pekne vyniknú.

Milan Overená recenzia

Praktický set za fajn peniaze, farba má výbornú konzistenciu.

Rastislav Overená recenzia

Ideálne do školy na hodiny výtvarnej výchovy, tieto dve farby jednoducho potrebujete vždy po ruke.

Dušan Overená recenzia

Veľmi rada s týmito farbami pracujem, lebo nezanechávajú šmuhy a majú skvelé krytie.

Boris Overená recenzia

Objednal som opakovane, pretože tieto farby sú proste stálica v mojom kufri s maliarskymi potrebami.

Karol Overená recenzia

Spokojnosť s nákupom, farby prišli v poriadku a balenie vydrží ozaj dlho.

Vladimír Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné