Späť do obchodu WNN2120

Akrylová farba Winsor & Newton Galeria 60 ml

(5)

Vybrať variant
€5,30
€88,33 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Oživte svoje umelecké diela s vysoko kvalitnou akrylovou farbou Winsor & Newton Galeria vo veľkosti 60 ml. S touto farbou máte k dispozícii široký výber odtieňov, ktoré vám umožnia tvoriť skvelé umelecké kompozície plné farebných detailov. Nechajte sa inšpirovať a pretransformujte svoje nápady do skutočného umeleckého majstrovského diela s akrylovou farbou Winsor & Newton Galeria.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Farby sú výrazné a dobre kryté.Po zaschnutí si zachovávajú sýtosť.

Gabriela Overená recenzia

Mám odtieň kadmiová červená a je úžasne sýta aj v tenkej vrstve.

Tatiana Overená recenzia

Skvelá voľba pre začiatočníkov, tuba má ideálny objem na vyskúšanie nového tónu.

Radka Overená recenzia

Dobre sa s ňou pracuje, rýchlo schne a na plátne pôsobí profesionálne.

Darina Overená recenzia

Výborný pomer ceny a kvality, určite dokúpim aj iné odtiene.

Michaela Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné